Jdi na obsah Jdi na menu
 


Interní ambulance:

kompletní péče o interní pacienty, zaměření ambulance je oběhově cévní, ale zabýváme se i ostatními interními nemocemi, komplexní péče o pacienty s hypertenzí, ICHS,  aterosklerosou, poruchami metabolismu tuků, hyperurikemií. Zajišťujeme konsiliární službu pro ostatní odbornosti.

Provádíme předoperační vyšetření dle objednání (podmínkou je písemné doporučení operatéra).

EKG:     provádí se buď jako součást interního vyšetření, nebo samostatně na žádost ošetřujího lékaře (nutná žádanka), kdy se provádí na počkání, bez objednávání v ordinační době interní ambulance (viz ordinační doba).

Cévní poradna:   poskytujeme plné spektrum služeb pro pacienty s cévními nemocemi, ať se to týká onemocnění tepen, tak i onemocnění žil a nemocemi vasospastickými.

V ordinační době (viz ordinační doba interní ambulance) zajišťujeme i péči pro AKUTNÍ STAVY. Mimo ordinační dobu je nutná telefonická domluva.

Diagnostika a léčba žilní trombosy a potrombotických stavů.

Je k dispozici kompletní přístrojové vybavení pro všechna potřebná vyšetření. 

Sonografie.

kompletní sonografická diagnostika (mimo vyšetření prsů) v oboru vnitřní lékařství a cévní nemoci.

Sonografie dutiny břišní, sonografie střev,  sonografie appendixu, sonografie břišní stěny, měkkých tkání a svalů, sonografie štítné žlázy, sono uzlin.

Sonografie tepenného systému, sonografie povrchního a hlubokého žilního systému, kompletní diagnostika žilního systému jako příprava pro operaci varixů. Duplex karotid a vertebrálních tepen.

Předoperační echomarkáž na končetinu (zakreslení ústí malé safény či perforátorů na kůži končetiny) výkon jako jediný není hrazen z pojištění